Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Výběr kytary a trsátka, posazení u kytary, ladění...

            Vaše komentáře:

 1. Petr Zapletal napsal:

  Vážení začátečníci, samouci, garážoví punkeři, myslivci, hasiči i lopaty (mezi něž patřím i já) – kdo váháte, jestli začít a zda Vás to někam posune, tak se nebojte a pusťte se do online školy. Nestyďte se a domluvte si hodinu. Udělejte si malou konzultaci a pokud při ní pocítíte takové to šimrání v oblasti žaludku a solárního plexu, tak začněte. Pokud už nyní víte, že pět akordů a Katapult není Vaše meta a nebojíte se překročit svůj stín, dejte se do toho. Je jedno kolik Vám je let, jestli máte sluch nebo ne. Nebo máte obavy, že si trhnete u Vaší staré šráky, když budete po sto dvacáté osmé šmidlat pentatoniku? Tak to buďte v klidu, naopak bude ráda, že nekoukáte po ženských a nesedíte v knajpě. Je to jen o Vás a o tom, jestli Vás hra na kytaru baví! A to nezjistíte, pokud to nezkusíte. Toto je moje cesta, kterou jsem šel a tak se snažím podpořit všechny ty, kteří se rozhodují, čtou recenze a sbírají odvahu z různých důvodů. Jako já kdysi. A podívejte, kde jsem dnes??? Bez problémů už vybrnkám na h-e Bednu od whisky! 🙂
  Dělám si srandu, samozřejmě (ve vší úctě k ohníčkářským kojotům). Takže máte dvě pilulky, modrou a červenou – no a dál už to znáte….a můžu sám dosvědčit, že objevíte díky této formě výuky trsátkové techniky nekonečně otevřený svět, plný možností a přestanete být odkázáni doprovázet Vaši oblíbenou muziku v rádiu jen hrou na hřeben a sólem na Harmasan 🙂
  Panu Valáškovi moc děkuji, nic lepšího v této zemi online formou asi není.

 2. Matej Pokorny napsal:

  Dobry den,

  pisi sem pod 1. video, ale mam otazku na 2. video, ponevadz jsem tam nevidel komentare pod videem. Muj dotaz je ohledne uchopu trsatka. Muj palec vycniva pres trsatko, ale po delsim hrani se vysune az moc pres nej. Pote ho musim behem hrani korigovat coz me zdrzi. Hraju trsatko Jim Dunlop 3.0mm, tak jestli je to jeho tloustkou nebo je to ciste o zvyku. Vase videa me bavi a nuti me si koupit vasi lekci hammeringu nebo hru s vibra pakou.

  Preji hezky den

  • Tomáš Valášek napsal:

   Zdravím,
   časem by se měly tyto drobné pohyby zautomatizovat a neměly by vám vadit. Pokud by problém přetrvával, bylo by dobré zakoupit trsátko s agresivnějším gripem. S pozdravem T. V.

 3. Tomáš Valášek napsal:

  Děkuji, to je pro mne vždy ta nejlepší odměna. Přeju, ať vám to hraje! T.V.

 4. Jan Šimanovský napsal:

  Dobrý den vaše trsatkova technika je užasná,i váš vyklad plus videa toje přeně co jsem hledal,už hodně dlouho.konečně jsem pochopil co jsem dělal za chybi a díky vám jsem se zlepšil a víc mě těd zase bavi hrát na kytaru.Díky za vaší školu onlline.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.